• Standaard

Lesrooster Gouda XL

Maandag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Pilates 09:30u 10:10u Body & Mind Jocelyn
BodyPump 10:00u 10:55u LWXL Thamara
Pilates 10:20u 11:00u Body & Mind Jocelyn
Fit en Vitaal 13:30u 14:15u LWXL Jolanda
BodyPump 17:45u 18:40u LWXL Melanie
Spinning 18:00u 18:55u LWXL Esther
FunXtion 18:10u 18:50u LWXL Jolanda
Pilates 18:40u 19:20u Body & Mind Jenneken
Row 19:00u 19:55u LWXL. Renee
Flow Yoga 19:00u 20:00u Body & Mind Marian
BodyStep 19:00u 19:55u LWXL Jan
Spinning 19:10u 20:10u LWXL Eugene
Pilates 19:30u 20:10u Body & Mind Jenneken
BodyPump 20:05u 21:00u LWXL Thamara
Body Balance 20:05u 21:05u Body & Mind Jolanda
Spinning 20:10u 21:10u LWXL Eugene
FunXtion 20:10u 20:50u LWXL. Jan
Pilates 20:20u 21:00u Body & Mind Jenneken

Dinsdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Row 09:00u 9:55u LWXL. Renee
Dance Dance Dance 09:00u 09:55u LWXL. Jolanda
BBB (buik, billen, benen) 10:05u 11:00u LWXL. Jolanda
Zumba 18:45u 19:40u LWXL. Bart
BodyPump 18:45u 19:40u LWXL Chantal
Pilates 18:45u 19:25u Body & Mind Jenneken
Spinning 19:00u 19:55u LWXL Peter
Pilates 19:35u 20:15u Body & Mind Jenneken
BodyAttack 19:50u 20:50u LWXL Chantal
Be Mixed 19:50u 20:45u LWXL. Bart
Spinning 20:05u 21:00u LWXL Peter
Hatha Yoga 20:10u 21:10u Body & Mind Marian

Woensdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Spinning 09:00u 09:55u LWXL Lisette
BodyPump 09:00u 09:55u LWXL Marjolein
Pilates 09:00u 10:00u Body & Mind Lorenzo
BBB (buik, billen, benen) 10:05u 11:00u LWXL Marjolein
Hatha Yoga 10:15u 11:30u Body & Mind Lorenzo
Fit en Vitaal 13:30u 14:15u LWXL. Jolanda
BodyPump 17:30u 18:25u LWXL Jan
Row 19:00u 20:55u LWXL. Renee
Pilates 19:00u 19:55u Body & Mind Jolanda
BodyCombat 19:00u 19:55u LWXL. Susan
Spinning 19:30u 20:25u LWXL Barbara
BodyPump 20:05u 21:00u LWXL Susan
Pilates 20:05u 21:00u Body & Mind Jolanda
Flow Yoga 20:15u 21:30u Body & Mind Marian

Donderdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Pilates 13:00u 14:00u Body & Mind Marjolein
Pilates 18:40u 19:20u Body & Mind Jenneken
BodyAttack 19:00u 19:55u LWXL Jan
Spinning 19:00u 19:55u LWXL Peter
Pilates 19:30u 20:10u Body & Mind Jenneken
FunXtion 20:15u 20:55u LWXL. Jan
Pilates 20:20u 21:00u Body & Mind Jenneken

Vrijdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Pilates 08:40u 09:20u Body & Mind Jenneken
Spinning 08:45u 09:40u LWXL Eugene
Row 09:00u 09:55u LWXL. Marjolein
Yin Yoga 09:00u 10:00u Body & Mind Brandy
Pilates 09:30u 10:10u Body & Mind Jenneken
Spinning 09:50u 10:45u LWXL. Eugene
BodyPump 10:00u 10:55u LWXL Marjolein
Pilates 10:20u 11:00u Body & Mind Jenneken

Zaterdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Row 08:45u 09:40u LWXL. Thamara
BodyPump 09:00u 09:55u LWXL. Chantal
Spinning 09:15u 10:10u LWXL. Piet
Zumba 10:00u 10:55u Body & Mind Chaimae
BodyPump 10:05u 11:00u LWXL. Chantal
Zumba 11:05u 12:00u Body & Mind Chaimae

Zondag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Pilates 09:00u 09:55u Body & Mind Brandy
HIIT 09:00u 09:40u LWXL Cato
Yin Yoga 09:10u 10:15u Body & Mind Lorenzo
Spinning 09:15u 10:10u LWXL. instructeur Living Well
Row 10:00u 10:55u LWXL. Cato
BodyPump 10:00u 10:55u LWXL. Manon
Pilates 10:05u 11:00u Body & Mind Jocelyn
Yin Yoga 10:25u 11:30u Body & Mind Lorenzo
BBB (buik, billen, benen) 11:05u 12:00u LWXL. Lisan
Pilates 11:10u 12:05u Body & Mind Jocelyn
Yin Yoga 11:40u 12:45u Body & Mind Lorenzo

Nieuws

  • Als eerste in Gouda weer lekker sporten?

    Wil jij lekker buiten sporten, individueel of in groepjes van 4? Wij hebbe...

    Lees meer
  • Bekijk nu jouw favoriete online les via Living Well Online!

    Bekijk nu alle online lessen via Living Well Online! Klik hier om naar Liv...

    Lees meer
Meer nieuws